top fight logo export web
majkspirit rytmus

Rytmuse přivítá v ringu zahraniční rapper. Galavečeru se zúčastní i Végh, Separ či Majk Spirit

Málokdo z nás si uměl představit, že si Rytmus svou bojovou anabázi ještě někdy zopakuje. A po více než dvou letech je to vesměs pravda.

Jak stihl oficiálně už oznámit Attila Végh, tak on i jeho hudební kolega zamíří na akci zvanou Fight Night Challenge, na níž se kromě profesionálních bojovníků objeví také různí hudební interpreti.

Hlavním trhákem této události má být Patrik Vrbovský, který se už stihl pochlubit, že se střetne se soupeřem ze zahraničí.

„Bojovat budu s jedním raperem ze zahraničí, je to pro mě další velká výzva. Jméno odhalíme už brzy. Hodně jsem na tuto akci trénoval a také se na ni těším,“ oznámil dnes už čtyřiačtyřicetiletý rapper.

Fight Night Challenge nám má nabídnout rovnou celou sérii turnajů, přičemž na každém z nich budou soupeřit známé celebrity i známí zápasníci.

Hned na úvodní akci se proto počítá kromě Rytmuse i s takovými jmény, jako jsou Attila Végh, Majk Spirit či Separ. Má jít o nový druh zábavy, se kterou jsme se tu ještě nesetkali.

První galavečer nové organizace se uskuteční na konci letošního roku. Attila stihl prozradit i datum, které nás spojuje s 26. prosincem.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.