top fight logo export web
vemola marpo box

S Marpem to bude rekordní money fight, chlubí se Vémola. Jdu tam ale stoprocentně vyhrát, ujišťuje

Takovou výplatu, jakou dostane Karlos Vémola za souboj s Marpem, na tuzemské scéně ještě nikdo jiný nedostal.

Že půjde o velkolepou událost, toho nám je důkazem už jen samotné místo konání. Pražská O2 arena má 21. května praskat ve švech, když se zde v rámci turnaje OKTAGON Underground představí několik významných bojovníků.

O hlavní náplň večera se postarají historicky první Čech v UFC Karlos Vémola a známý hudebník z rapového průmyslu Otakar „Marpo“ Petřina. Právě jejich boxerský duel, ač jenom na šest kol, má budit největší zájem.

Pro Karlose to bude vůbec první ryzí zkouška postojářských dovedností a taktéž první příležitost připsat si na konto premiérovou výhru na čisté KO. Doposud se mu to v jeho jinak nabité kariéře ještě nepovedlo. A právě s tímto předsevzetím hodlá do tohoto souboje vstoupit.

„Nevnímám, že by si lidé z mého postoje doposud dělali srandu. Naopak se na tento zápas snažím dívat tak, že za něj dostanu zaplaceno. Tohle je ten největší money fight, jaký kdy v Československu byl!“ pochlubil se Vémola, jak opět hodlá přepisovat tuzemské rekordy.

„Zatím tu byl největší fight mě s Attilou. A myslím si, že výplata za duel s Marpen bude třeba trojnásobná, ne-li ještě vyšší,“ poznamenal. Sám přesnou sumu tedy zatím netuší, ale rozhodně bude v řádech milionů.

Nejen peníze, ale i motivace překonat sám sebe

Mnoho fanoušků také tvrdí, že si Terminátor jde do tohoto zápasu hlavně pro výplatu. On však ujišťuje, že se jedná o výzvu, která je důležitá i pro něho samotného.

„Je to velký money fight a pojďme si narovinu říct, že takový tady ještě nebyl. Ti, co si ze mě tedy chtějí dělat srandu, tak mohou, ale zároveň si myslím, že zejména svým mladým fanouškům ukazuji, že si člověk musí dávat výzvy. Já teď jdu do úplně nového sportu. Do sportu, který neznám, což je pro mě velká challenge a cíleně si to dělám těžší,“ řekl Vémola.

„Jedu nyní na sto procent, protože fakt chci těm lidem (pochybovačům) zavřít hubu. S tou svojí tvrdostí a dravostí se chystám ten zápas stoprocentně vyhrát a myslím si, že mě tato výhra pak posune i v MMA. Že když se mi zlepší ten postoj, tak jelikož wrestling už mám, tak o to ještě budu nebezpečnější,“ vypíchl.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.