OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Šampión těžké váhy Manuel Charr neprošel antidopingovou kontrolou

Šampión těžké váhy Manuel Charr neprošel antidopingovou kontrolou nebude tak 29. září obhajovat pás WBA. Utkat s veteránem Fresem Oquendem! Charr se podrobil antidopingové zkoušce 31. srpna a výsledek byl pozitivní. V těle měl zakázané anabolické steroidy epitrenbolon a drostanolon.

Manuel Charr neprošel antidopingovou kontrolou

Organizace WBA, jejímž je šampiónem zápas bezodkladně zrušila. Dá se očekávat, že v nejbližších dnech mu bude pás odebrán.

Manuel Charr získal regulérní pás WBA (Anthony Joshua má hlavní světový titul WBA super) loni 25. listopadu, když dokázal v těžkém zápase a dost překvapivě vybodovat obrovitého Rusa Alexandera Ustinova.

„Nevím co na to říct. Nikdy jsem žádnou zakázanou látku nevzal. Jen brečím a nechápu, jak se to mohlo stát. Jsem poctivej sportovec a tvrdě sem se na zápas připravoval,“ řekl Charr.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue