top fight logo export web
06b26db50ca42ac5de8337ed2f126b2d0537df16

Šampion těžké váhy WBC Deontay Wilder odhalil svůj tip: Vyhraje Ruiz, nebo Joshua?

Velká odveta dvou světových zápasníků těžkých vah se pomalu blíží a spolu s tím nastává otázka: Kdo že bude tím nezpochybnitelným mistrem? Aktuální šampion WBC Deontay Wilder by peníze vsadil na svého stájového kolegu.

„Myslím si, že Ruiz znovu vyhraje, protože na něm můžete vidět, jak silnou má motivaci. Sotva si přičichl k úspěchu a poznal, jaký to je skvělý pocit, takže o to nebude chtít přijít,“ vysvětloval muž s přezdívkou „The Bronze Bomber“, na jehož skóre je 41 výher a jenom jedna remíza.

Když začátkem června Andy Ruiz přemohl Joshuu, jednalo se o šok, který se ale později dal logicky vysvětlit. Nynější mexický držitel pásů WBO, WBA a IBF je považován za jednoho z nejrychlejších boxerů v těžké váze vůbec. S něčím takovým „AJ“ pořádně nepočítal. Navíc mu nesedla ani atmosféra amerického prostředí, do něhož nastoupil vůbec poprvé ve své kariéře.

„Vždy mi pomáhal ten oheň. Jak jsem mohl cítit, jak moji fanoušci zaplavují arenu a podporují mě. To byla má energie,“ přiznával vždy Joshua, když bojoval na domácí půdě. V USA se mu něco takového nedostalo.

Odveta mezi Ruizem a Joshuou je v plánu na 7. prosince. Místo bylo zvoleno neutrální, a sice Saúdská Arábie. Joshua i nadále v očích bookmakerů zůstává mírným favoritem, ovšem nutno podotknout, že mu většina kolegů z těžké váhy nevěří. Takový Tyson Fury říkává, že jste dobří pouze podle toho, jak jste se jevili ve svém posledním zápase. A tam spousta lidí Joshuu nepoznala.

„Ruiz vyhraje, protože bude mít nyní dostatek času na kvalitní přípravu. Bude mít ještě větší motivaci než minule, což pro Joshuu není dobré,“ vracel se ke slovu Wilder, jenž zároveň přiznal, že by chtěl mít s vítězem tohoto duelu později v příštím roce zápas o sjednocení titulů.  

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!