top fight logo export web
ppv ufc rekord

Sean O’Malley moc dobře ví, jaký zápas by zboural všechny historické rekordy v počtu prodaných PPV

Ve vzduchu se už podle O’Malleyho vznáší vidina nejlukrativnějšího zápasu celé historie bojových sportů.

Co se nám v poslední době osvědčilo dokonce i na domácí scéně, je to, že největší zájem budí celebrity, resp. celebrity na bojovém poli.

Na americké půdě tento zájem nejvíce budí YouTuber Jake Paul, který už duelem s Benem Askrenem dokázal prodat neuvěřitelných 1,3 milionů PPV. S Tyronem Woodleym to bylo o polovinu slabší, ale vše záleží na vhodném výběru soupeře.

Sean O’Malley, jenž je velkým zastáncem Paulova působení na boxerském území a jenž sám sebe označil za největší hvězdu současného MMA, dostal ďábelský nápad, jak si vydělat pořádný balík peněz.

„Já vs. Jake Paul, to by byl největší zápas všech dob a zas*aný trhák na PPV. Spolu bychom trhali historické rekordy,“ zaspekuloval si slavný Sugar během přenosu na svém YouTube kanálu.

„Jasně, jsem jiná váha a Jake má nepochybně větší sílu, ale já jsem zase rychlejší, a navíc je velmi obtížné mě trefit. Za ta léta jsem si vybudoval opravdu nepříjemný styl, který se zakládá na rychlosti a co nejmenším počtu inkasovaných ran. Kromě síly by tedy výhoda byla na mé straně,“ věří si.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.