ivan bartos box
ivan bartos box

Šéf Pirátů Bartoš nasadil boxerské rukavice a rozdával rány jako Rocky! Sundal by i Vémolu?

Tak to by do něj řekl málokdo! Ivan Bartoš, hlavní tvář Pirátů, má mimo politiku celou řadu koníčků. A patří mezi ně překvapivě i bojové sporty.

Svůj um předvedl na pražské náplavce, kde navlékl boxerské rukavice a naskočil do sparingu.

I když Bartoš na první pohled nepřipomíná rozeného bojovníka, umí rány přijímat i rozdávat. „V minulosti jsem dělal judo, takže bojové sporty mi nejsou cizí. Před 3 lety, když jsme začali třikrát týdně běhat a chodit na workout hřiště do Stromovky, jsem si koupil i boxerské rukavice. Občas si zaboxujeme s kamarády. Ale od doby, co mám syna Bertíka, tak jsem rád, že stíhám ranní rozcvičky. Do toho všeho nám ještě vlítnul COVID. Ale když si takhle zablbneme, tak je to příjemné zpestření,“ přiznal politik.

Nutno uznat, že šéf Pirátů neboxoval vůbec špatně. Je vidět, že na sobě neměl boxerské rukavice poprvé a umí nejen rozdávat direkty, ale i uhýbat a krýt se.

Filmový Rocky by na něj byl určitě pyšný, protože Bartoš ukázal slušnou fyzičku. Sice po něm po dvou minutách lilo jako z konve, ale to především kvůli tomu, že venku bylo brutální horko. Udýchal to na pána.

A jak je na tom se sledováním bojových sportů? „V Čechách sleduju kluky z klubu Vedral Boxing, kteří třeba o Vánocích nebo jindy pořádají benefiční tréninky a z vybraných peněz podporují užitečné projekty. Pohyb a sport je vždy radost, i když to třeba jeden dělá na amatérské úrovni,“ má jasno předseda Pirátů.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin