top fight logo export web
Soquessa vyzval Sivaka a schytal rany

Siváka vyzval v ringu Soquessa! Místo zápasu se dočkal urážek a napadení

Sportovně to byl rozhodně vrchol celého večera. Václav Sivák předvedl opět další ze skvělých výkonů a dokázal, proč je považován za nejlepšího bojovníka v postojových sportech, kterého československá scéna může nabídnout.

Uznání rozhodně zaslouží i Vlado Lengál, který měl třetí zápas během měsíce, a navíc opět na brutální short notice. Bohužel, to, co si bude většina diváků pamatovat nejlépe, se odehrálo až po závěrečném gongu třetího kola.

Bezprostředně po ukončení zápasu do ringu nastoupil Kelvin Soquessa, což Vaška očividně dost rozladilo. Než stihl mladý boxer z Kutil Gymu cokoli říct, přilétla mu od Bad Boye jedná výchovná pravačka. Kelvin poté vyjádřil respekt a požádal Vaška o vzájemný zápas v profi boxu.

“V první řadě bych chtěl Vaškovi se vší úctou gratulovat k dnešnímu výkonu. Byl to krásný zápas. K jeho výkonu bych řekl, že to bylo skvělé. Je tady u nás jeden z nejlepších postojářů. Je to také mistr ČR v boxu. Rád bych ho tímto chtěl vyzvat,“ spustil trochu nesměle Soquessa. Naštvaný Sivák ale nechtěl o ničem podobném slyšet a reagoval hodně impulzivně.

“Mám se k tomu vůbec vyjádřit, nebo co? Co chceš, ty debile? Však trénuješ tři roky. Já ani nejsem boxer, ty debile. Já jdu do světa bojovat za půl miliony, ty kokote. Chápeš to? Já jsem si tohle vydřel, kamaráde. Taky jsem chtěl zápasit s těmi nejlepšími. Uklidni se a jdi do pí*i, ty zmrde, jinak tě kopnu do hlavy přede všemi. Je mi to fakt jedno,” ukončil Sivák rozhovor zahozením mikrofonu a dalším strkancem do stále se usmívajícího Kelvina.

Načasování výzvy asi nebylo úplně ideální. Vašek měl právo užít si svoji hezkou chvilku po vítězství bez podobně rušivých elementů. Minimálně měl být o celé akci dopředu informován. O tom, že by byl Kelvinův postoj nějakým způsobem drzý, se dá ale zdatně polemizovat. Vše nejlépe shrnul jeho trenér Evgeniy Simachin.

„Mistr Republiky v boxu vyzval mistra republiky v boxu na fight v profi boxu, co je na tom špatného? A blbečkové, co píšou negr, kokot, hovno… přijďte s ním na sparing, třeba změníte názor! Sportu/boxu zdar,“ odpověděl jasně mnohonásobný reprezentant a uznávaný trenér Ženja.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!