Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Skrze tržnou ránu mu bylo vidět až na lebku, přesto svůj zápas dokončil. Badou Jack je hrdinou internetu

Kromě UFC Fight Night 143 (Cejudo vs. Dillashaw) se mohli příznivci bojových sportů ve stejné době těšit i z velkého boxerského turnaje, na kterém zažil vítězný návrat po více než roční odmlce Manny Pacquiao.

Na téže galavečeru se nám představil i švédský pětatřicetiletý borec Badou Jack (22-2-0), jenž se v duelu polotěžké váhy utkal s americkým doposud neporaženým protějškem Marcusem Brownem (23-0-0).

Jinak záživné boxerské klání se pro Badoua nakonec zvrhlo v krvavou lázeň, jež mu způsobila tržná rána, která se nesla přes celé čelo až do poloviny nosu.

Co je však nutné zmínit, Jack se nedal a i skrze tento šrám, co mu prakticky odkryl část lebky, svůj zápas dobojoval. Dle bodových sudí se však přeci jen mohl radovat jeho soupeř (117-110, 116-111, 119-110), jenž si tím vysloužil WBA pás prozatimního šampiona.

Manny Pacquiao oslavil vítězný návrat, nyní si přeje odvetu s Mayweatherem

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin