Slovy přítele: Ben Askren věděl, že s Jakem Paulem prohraje, říkal to celou dobu

Slovy přítele: Ben Askren věděl, že s Jakem Paulem prohraje, říkal to celou dobu

Ben Askren má za sebou jednu z nejpotupnějších porážek kariéry a o to horší to pro něj ještě je, že to celou dobu předvídal.

I když šlo o velmi sledovaný galavečer, který údajně atakoval hranici 1,5 milionů prodaných PPV, přistupoval k němu bývalý MMA šampion poměrně laxně.

„Ben sice tvrdil, že Jakea zdolá, ale ve skutečnosti to říkal jen na oko. Nikdy to totiž nebyl žádný boxer. Celou dobu věděl, že pokud má Jake nějaké boxerské zkušenosti, tak od něho dostane na prdel,“ přiznával Belal Muhammad, Askrenův přítel a tréninkový parťák v jedné osobě.

Tímto se nám tedy potvrdilo, že si muž s přezdívkou „Funky“ šel jenom pro výplatu. I když ho porážka samozřejmě mrzela, těžkou hlavu si s ní však nedělal.

„Trénoval jsem s Benem a moc dobře vím, že to není boxer… prakticky postoj ani neprocvičuje. Během přípravy mi několikrát řekl, že pokud Paul disponuje nějakými boxerskými zkušenostmi, tak s ním prohraje,“ přiznával Muhammad.

ben askren box jake paul prohra

Účel tedy opět splnil prostředky. YouTuber Jake si vybral takového protivníka, na kterém si udělal jméno a pořádně o sobě vykřikl do světa. Jeho příští zápas navíc teď bude budit ještě větší pozornost.

„Tihle kluci jsou YouTubeři, nejsou to skuteční bojovníci, proto pokud chtějí vlézt s někým do ringu, musí si vybrat takového soupeře, který neumí boxovat. Jake Paul je v tomhle chytrý. Ví, že musí vyhrávat, pokud chce, aby k němu chodily milionové výplaty,“ vysvětloval Muhammad.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue