Ben Askren box vaha

Slovy uznávaného kouče: Askren udělá službu veřejnosti, pokud to hovado Jakea Paula vypne

Jak vidno, YouTuber Jake Paul si pro svůj profesionální debut proti sobě poštval opravdu hodně lidí.

Svým způsobem se není čemu divit. Abyste propagovali zápas, musíte si občas sáhnout na dno. A občas to dno pěkně páchne.

Jake Paul totiž k promu svého duelu využil takových nadávek, nad kterými zůstával rozum jenom stát, včetně toho, že rodině svého soupeře vzkázal, že jejich tatínka zanechá zakrváceného na podlaze ringu.

Situaci okolo této bitvy také monitoruje uznávaný boxerský trenér Freddie Roach. Ten kromě toho, že přijal Askrenovu pobídku k tomu, aby jej trénoval, musel na plná ústa říct, co si myslí o jeho soupeři.

Slovy uznávaného kouče: Askren udělá službu veřejnosti, pokud to hovado Jakea Paula vypne

Jake Paul vs. Ben Askren

„Ben udělá službu veřejnosti, pokud to odporné hovado Jakea Paula pošle na prdel. Myslím si, že to bude skvělý highlight večera, který se bude na YouTube skvěle vyjímat,“ pousmíval se Roach.

A sám Askren ví, před jakou zkouškou stojí. „Řekl jsem Benovi, že tahle výhra je důležitá nejen pro něj, ale i pro lidi, pro celou veřejnost. Pokud ho Jake podceňuje, bude to jenom dobře pro nás,“ uvedl Roach.

Sám Dana White si na Askrena vsadil milion dolarů. „A udělal dobře,“ podotkl Benův trenér. „Jake se určitě nedokáže vypořádat s naší silou i rychlostí. Nemluvě o tom, že naše zápasnická kondice musí být po těch letech zkušeností na úplně jiné úrovni,“ doplnil.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue