top fight logo export web
e7097b0f2a0f82c6d3cfd01d3ecf187afdef7981

Smlouva je na stole! Dejte Kličkovi čas, ať si ji promyslí, klidní emoce promotér Hearn

O návratu slavné boxerské legendy Vladimíra „Dr. Steelhammera“ Klička (64-5-0, 53 KO) se již nějakou dobu hovoří, ale konečně dříve uvedené zprávy začínají dostávat reálnou podobu.

„Ledy se hnuly a my Vladimírovi předložili na stůl konkrétní nabídku. Není nutné na něj spěchat, jen ať si to pečlivě promyslí. Měl vždy v povaze, že nikdy nedělal unáhlená rozhodnutí,“ odhalil promotér Eddie Hearn, jenž se všemi silami snaží hvězdnou ukrajinskou značku vytáhnout z důchodu.

„Vím, že ho lákají velké fighty, ty mu můžeme zaručit. Když byl na vrcholu své éry, příliš kvalitních soupeřů se tu nenacházelo. Teď je však situace jiná, kvalitních protivníků je více než dostatek. Určitě to jako lákadlo stojí za zvážení,“ dodal na adresu třiačtyřicetiletého vysloužilého borce Hearn.

Pod křídly streamingové platformy DAZN se momentálně nachází taková jména, jako jsou Jarrell Miller, Anthony Joshua, Filip Hrgovič nebo Alexander Povetkin. Z Kličkovy poslední veřejné výpovědi je však patrné, že by si rád dopřál odvetu právě s Joshuou, ačkoliv by se nebránil ani duelu s Wilderem.

Že se Kličko vážně zahřívá, o tom svědčí i instagramový příspěvek Oleksandra Usyka. Ten potvrdil, že mu bývalý šampion pomáhá s přípravou na jeho premiéru v těžké váze. 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!