top fight logo export web
deontay wilder 1

Snoubenka prozradila, jaký je Deontay Wilder sexuální divoch: Před zápasy mám nohy pořád od sebe!

Že se Deontay Wilder vrací do ringu, to má jednu výhodu. Jeho snoubenka si užije několik hodně vášnivých nocí v řadě.

Deontayův příběh zná asi každý. Ještě než podstoupil svůj profesionální boxerský debut, trápil jej velký stres před zápasem. To napětí by se dalo krájet, a proto se rozhodl si zkrátit čekání vášnivou a stres uvolňující šu*ačkou se svou dřívější manželkou.

„Nebudu vám lhát. Při svém profesionálním debutu jsem měl sex jen necelé dvě hodiny před zápasem. Byl jsem nadržený, a když máte svou ženu poblíž, začnou se vám hlavou honit všechny ty chlípné myšlenky,“ přiznával sám knokautový umělec z těžké váhy.

Když Wilder zjistil úspěšnost této medicíny, začal se doma léčit pro jistotu už z prevence. Jakmile se tedy blíží období souboje, má jeho snoubenka doma pozdvižení.

„Vždy mi šlo o to, aby byl Deontay šťastný, ať už dělá cokoliv. A pokud mu mohu nějakým způsobem pomoct při odbourávání stresu, ráda to udělám,“ nechávala se slyšet Telli Swift, Wilderova současná partnerka.

„Nebudu chodit do přílišných detailů, ale je pravda, že se sexuální intenzita vždy v době chvíli před zápasy stupňuje. Tak dlouho, dokud mu to pomáhá, proti tomu nic nemám. Jeho cíle jsou i mé cíle a jeho úspěchy jsou i mé úspěchy. Deontay je skvělý otec, dobrý manžel a rozený gentleman. Jen v noci se mění ve zvíře,“ smála se Swift při rozhovoru pro World Boxing News.

deontay wilder
Deontay Wilder

Wilder: Sex mi pomáhá přepnout na tu správnou frekvenci

„Tolik věcí se mi vždy honilo hlavou. Jak se to v člověku najednou nahromadí, začne přemýšlet nad věcmi, nad kterými normálně neuvažuje. A tak abych se zabavil, tak si prostě vždy rád za*ukám,“ popisoval Wilder svůj předzápasový rituál.

„To je přesně ten důvod, proč se nedoporučuje mít při sobě před bojem ženu. Každopádně já jsem za to rád. Jsem raději, když při sobě mám dobrou společnost. Dodává mi to sílu, motivuje mě to a naladí mě to na tu správnou myšlenkovou frekvenci,“ pokračoval ve vysvětlování.

„Někoho sex oslabuje, mě ne. Když jsem měl před bojem sex, tak mě to ve skutečnosti ještě posílilo. Dalo mi to novou energii. Byl to můj šťastný symbol,“ přiznával Wilder, jenž se 15. října v Brooklynu představí proti Robertu Heleniusovi.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!