Floyd Mayweather Jake Paul box

Šok! Floyd Mayweather vs. Jake Paul v profesionálním boxerském zápase

Tak to je síla! Před pár dny se odehrála boxerská exhibice mezi neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem a Youtuberem Loganem Paulem. Ta byla vypsána na osm kol po třech minutách a oficiálně skončila remízou.

Jak se zdá, na Floyda si brousí zuby i mladší z bratrů, Jake Paul. Ten se ale nechce s Mayweatherem utkat v žádné exhibici, ale ostrém profesionálním zápase, který se bude počítat do oficiálních statistik!

Mladší z bratrů Paulů se toho nebojí! Jake se chce s Floydem utkat ve skutečném boxerském duelu, který se bude počítat do oficiálních statistik. Floyd Mayweather má však jednu podmínku.

„Jake Paul mluvil o tom, že se mnou chce poměřit síly ve skutečném zápase. Pokud to má být opravdový boxerský duel, tak se vrátím do své váhové kategorie, což je 147 liber, nebo 154 liber. Pokud se Jake dokáže dostat na 154 liber, tak si můžeme jeho schopnosti otestovat,“ vysvětlil Floyd Mayweather, za jakých podmínek se Youtuberem utká.

Otázkou zůstává, zda Jake Paul dokáže shodit na 154 liber, což je cca 70 kilogramů. Na vážení před zápasem s MMA zápasníkem Benem Askrenem měl cca 86 kilogramů. Na souboj s Floydem Mayweatherem by tak musel shodit 16 kilogramů, což určitě není nereálné, ale dalo by mu to zabrat.

Na konci srpna každopádně změří síly s bývalým UFC šampionem Tyronem Woodleyem. A pokud vyhraje, je dost možné, že by si mohl chtít ukrojit ještě mnohem větší sousto, což Floyd Mayweather bezpochyby je.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue