Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Tyron Woodley tetovani
Tyron Woodley tetovani

Sorry, kámo, ale Jake Paul byl lepší, vzkázal Mike Tyson Woodleymu. Založení „Super ligy“ schvaluje

Ani Mike Tyson si nenechal ujít ostře sledovaný duel mezi Jakem Paulem a Tyronem Woodleym. Bývalému šampionovi UFC musel s těžkým srdcem vzkázat jednu věc.

„Sorry, kámo, Jake Paul byl prostě lepší. Bojoval jsi statečně, ale on vyhrál zaslouženě,“ reagoval Iron Mike na Woodleyho stížnosti, že ho rozhodčí zařízli. Každý se na to ovšem dívá z jiného úhlu pohledu a jeden z klíčových hodnotících ukazatelů nám říká, že Tyron na soupeře vyslal mnohem méně ran.

„Mám rád Jakea, líbí se mi jeho práce. To, že YouTubeři přebrali žezlo této hry, nijak neodsuzuju. Box skomíral a my veteráni jsme se začali vracet do hry, abychom lidem připomněli jeho slávu. Uvítám tedy, pokud za to vezmou i mladší a dravější lidi,“ podotkl Tyson, kterému působení celebrit v ringu nikterak nevadí, spíše naopak. On sám je dneska víceméně už také celebrita a teď ve svém důchodovém věku bude vyhlížet další návrat.

Co se ovšem Woodleyho týče, toho pohltily emoce. Jednak se s prohrou nemůže spokojit, ale také chce odvetu. Už teď se mluví o tom, že ji skutečně dostane, pokud splní podmínku týkající se tetování vyznávající lásku k jeho přemožiteli.

Jake Paul svým vstupem na boxerskou scénu vzbudil spoustu rozruchu. Nyní projednává možnost založení „Super boxerské ligy“, kam by si zval podobně velká a zájem budící jména. Po svém nedávném duelu si tento YouTuber dokonce získal pozornost i jedničky Canela Alvareze, se kterým by se údajně do tří let také rád utkal.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin