top fight logo export web
Arnold Schwarzenegger Logan Paul

Soutěž ve fackování? MMA zápasníci se k nám jen pohrnou! věří Logan Paul

Amerika nám už co nevidět nabídne vlastní verzi tzv. „fackovací soutěže“, ve které musí jedna strana pouhou fackou vypnout tu druhou.

Těmito drsnými pravidly může mnoho lidí opovrhovat, ale pak se zde najdou tací, kterým se to vyloženě líbí. A mezi takové jedince můžeme řadit například YouTubera Logana Paula a jeho hereckého kolegu Arnolda Schwarzeneggera.

Právě tato dvojka se ujala promotérské role a v USA už během března lidem nabídne první verzi fackovací soutěže, které se mají účastnit kromě nových jedinců i ta nejlepší těžkotonážní monstra. A protože se tomuto projektu skutečně hodně věří, údajně to začne brzo zajímat i MMA fightery, kteří teď působí v slavném UFC.

„Abych k vám byl upřímný, už teď vím, že tato soutěž bude slavit úspěch. Tohle je přesně ten druh ‚zábavy‘, který lidé chtějí vidět. Prakticky všichni lidé umí dát facku a všichni si budou chtít vydělat. MMA fighteři, celebrity, fanoušci, kdokoliv,“ podílel se Logan Paul o své nadšení.

„Prostě přijdete a dáte facku člověku, kterého nenávidíte nebo se kterým máte nějaké spory. Takhle můžete zjistit, kdo váš spor vyhraje a kdo z vás dvou je silnější. Je to lehké, je to zábavné a je to budoucnost. Jsem si jistý, že i mnoho kluků z UFC si to bude chtít jít zkusit,“ prohlásil pro MMA Junkie.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.