Anthony Taylor Jake Paul penize
Anthony Taylor Jake Paul penize

Stačilo pár tréninků s Jakem Paulem a mám vyděláno víc jak za celou MMA kariéru, raduje se bojovník

Že se Jake Paul snaží rozhýbat platovou situaci v rámci bojových sportů, toho je nám příkladem Anthony Taylor, tedy bojovník, který má za sebou dvanáct profesionálních MMA zápasů. V těch si ale nevydělal tolik, kolik mu YouTuber nabídl za dva měsíce tréninku s ním.

Jake Paul momentálně finišuje jakékoliv přípravy na bitvu s Tyronem Woodleym, jemuž bude čelit v noci z neděle na pondělí. Svou přípravu přitom nebral vůbec nalehko, v tréninku ho podporovali samí borci s profesionální minulostí.

Jedním z nich je například Anthony Taylor, který působil v Bellatoru, kde dokonce bojoval proti dvěma bijcům z nejlepší pětky žebříčku. Odměny z těchto zápasů však ani zdaleka nedosahovaly tomu, co mu nabídl za pouhý trénink YouTuber Paul.

Jake Paul platí královsky

„Za dva měsíce jsem si jako Jakeův tréninkový parťák vydělal víc peněz, než jsem si vydělal za celou svou MMA kariéru. A když si vezmete, že jsem v Bellatoru bojoval proti dvěma borcům z nejlepší pětky a držel jsem slušnou sérii, tak je tento fakt dost znepokojující,“ prozradil Taylor.

Kromě společného tréninku se slavnou americkou celebritou dostane Taylor navíc šanci působit i na stejném galavečeru jako Paul. Protivníkem se mu stane Tommy Fury, což je mladší bratr slavného šampiona těžké váhy federace WBC Tysona Furyho.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin