top fight logo export web
Pavel Notovny reporyje

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný vstoupí do ringu! Soupeř mu plánuje rozmetat ciferník

Bizarní souboj s pořádně velkým B. Problémový politik a současný starosta Řeporyjí Pavel Novotný přijal boxerskou výzvu a zamíří do ringu.

Když už nám teď frčí ty zápasy celebrit, rozhodně tomu nemohou chybět ani politici. Jedenačtyřicetiletý člen strany ODS a zároveň starosta městské části Praha-Řeporyje se rozhodl ukázat, že se kritiky nezalekne a k výzvám se staví čelem.

Momentálně reagoval na pobídku, která k němu přiletěla od Iva Osovského, který už nemohl přihlížet tomu, jak kontroverzní chování některých známých osob může být. Nelegálně na ulici si to s ním vyříkat nemůže, a proto nabídl způsob, jak to vyřešit bez postihu.

„Pavle Novotný, tímto tě já, Ivo Osovský, vyzývám k boxerskému zápasu – klasický amatérský 3×3 minuty. Celému národu jsi už ukázal svoji holou prdel, je na čase ukázat, že máš i koule. Teď máš možnost se aspoň jednou v životě zachovat jako chlap a moji výzvu přijmout se vztyčenou hlavou,“ zaznělo ve zveřejněném videu.

Jdu do toho! Ale cáluj…

Pavel Novotný je možná politik, jenž se nebojí držet jazyk za zuby, tentokrát však hodlá ukázat, že svá mnohdy kontroverzní či popudlivá slova dokáže i obhájit. A to formou boje, na který byl právě vyzván.

„Novotný se k té výzvě postavil čelem, to rozhodně překvapilo…,“ informoval Osovský na svém facebookovém účtu.

Jako každý příběh, i tento má ovšem háček…

„Co mě ale už nepřekvapilo a pouze poukázalo na charakter Pavlíka, je to, že si za účast mezi provazy nadiktoval honorář ve výši 750 tisíc korun…,“ odhalil.

Novotny Vemola

A tak se tedy chystá sbírka

„Možná je to z jeho strany pokus, jak mě donutit odstoupit z výzvy, ovšem to neudělám. Naopak se budu snažit, abych ty peníze dal dohromady. Každá koruna z této částky se podepíše na ciferníku toho fracka, to vám můžu slíbit!“ uvedl.

„Může se to zdát zvrhlé platit mu ještě peníze, ale tohle je jediná legální cesta, jak může vyfasovat to, co si zaslouží. Přeci jen je důležité udělat to férově, a ne někde ve tmě pod lampou…

Pro rejpálky: nejde o peníze pro mě! Každý ví, že mě peníze nezajímají a odmítal jsem vždy, jakoukoliv finanční podporu… Číslo účtu: 4149499063/0800. Do zprávy nejlépe: Na Novotného.“

A tak začal tedy výběr finančního obnosu, který bude použit k boxerskému zápasu, jehož bychom se měli dočkat na turnaji Noc Slovanských Bojovníků. Termín a místo budou ještě upřesněny.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.