Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
jake paul conor mcgregor box zapas
Foto: Instagram/Jake Paul

Tak jo, Jakeu Paule, budu s tebou bojovat, ozval se další bývalý šampion UFC

Jake Paul rozdává všem hezké výplaty, čehož by rád využil i bývalý šampion dvou hmotnostních kategorií UFC.

Henry Cejudo měří ani ne 163 cm, což je o nějakých 22 cm méně jak Jake Paul, přesto by si na slavného YouTubera věřil.

Protože jde Paulovi hlavně o show a Henry je v poslední době více bavič jak zápasník, rozhodl se využít příležitosti a zkusit své štěstí.

„Tak jo, Jakeu, vím, že sháníš nějaké velké jméno, které ti pomůže prodat zápasy. Už víc hledat nemusíš, právě jsi ho našel, budu s tebou bojovat!“ nabídl se sám Cejudo, který už přes rok čeká, že mu přijde pozvánka zpátky do UFC. Bohužel pro něho, zatím nikdo nevyslyšel jeho platové požadavky, a tak se raději rozhodl dále zůstávat mimo hru.

„Sám víš, že ti nikdo neprodá show tak dobře, jako ti ji prodám já. Jsem Triple C, legenda UFC, nejlepší MMA fighter všech dob, král svého sportu. Vůbec mi nevadí, že jsem menší jak ty. Věř tomu, že to v ringu nebude vůbec znát,“ domnívá se malý bojovník s velkým srdcem.

„Nakonec to dopadne tak, že přede mnou poklekneš stejně jako všichni ostatní, kdo mi čelili. Na Jakea Paula čeká bití od někoho, kdo měří 160 cm. Troufneš si vůbec na takovou výzvu?“ položil Cejudo v interview pro FightHype zásadní otázku.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin