top fight logo export web
tyson fury navrat box ring

Tak přece? Tyson Fury může zrušit důchod, ale jen za této podmínky

Vláda mocného Gypsyho Kinga by se přeci jen ještě nemusela chýlit ke konci. Britský král vyslal jasný vzkaz, který musí být splněn, mají-li ho lidé vidět opět v ringu.

Tyson Fury se dostal do pozice, ze které si ve své podstatě již nemusí nic dokazovat. Jak už řekl po svém zápase s Dillianem Whytem, jeho mise byla ukončena a obhajovat pás těžké váhy WBC proti dalším a dalším vyzývatelům ho zrovna neláká.

Výjimku by v jeho případě mohl představovat velký sjednocující duel pouze a jenom proti Anthonymu Joshuovi. I když Tyson tvrdí, že Anthonyho porazí, stále by si tu příležitost nenechal ujít. Musí se to však konat na britské půdě, nikoliv někde v Arábii.

Vrátí se Tyson Fury?

„Mému synovi nikdy nešlo o peníze. Už dávno ukázal, že je nejlepší a že si nemusí nic dokazovat… Nicméně, je tu stále jeden člověk, kvůli kterému bychom tento důchodový status přerušili,“ promluvil John Fury, otec slavného šampiona.

„Tysona by lákal duel s Joshuou. Nikdo jiný ho z důchodu nevytáhne, pouze Joshua,“ informoval John v deníku Mirror. Důvody, proč Gypsy King ukázal zrovna na Anthonyho, si ale nechal pro sebe.

tyson fury konec kariery

Cvičí neustále

„Tyson nikdy nepřestal trénovat. Ve skutečnosti je každý den v tělocvičně. Každý den maká jako o život. Vůbec se netváří jako člověk, který by pověsil rukavice na hřebík. Jestli Joshua získá zpátky své pásy, budeme na něj připraveni. Ten zápas se ale musí uskutečnit v Británii,“ přidal Fury starší.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.