top fight logo export web
Fury Joshua Haye

Tak přece? Tyson Fury prozradil, kdy by mohlo dojít na zápas s Joshou

Jelikož nakonec přeci jen do důchodu neodchází, rozhodl se Tyson Fury, že dá Anthonymu Joshuouvi ještě jednu šanci.

Poslední měsíc kolem toho bylo velké pozdvižení a dá se říct, že kdyby „AJ“ nebyl natolik zmožen porážkou s Oleksandrem Usykem, pak by přistoupil na Furyho podmínky a přijal s ním souboj už 3. prosince v Londýně.

Manažer Eddie Hearn tehdy říkal, že Joshua potřebuje čas aspoň do druhé poloviny prosince, ale tak shovívavý k němu už Fury být nechtěl. Svou nabídku k zápasu stáhl a místo toho vyzval Dereka Chisoru.

„Chisorovi jsem slíbil, že než odejde do důchodu, tak si spolu dáme ještě jednu bitvu. Když Joshua neměl koule, musel jsem jednat a jsem velmi rád, že do toho Chisora šel. I když ho samozřejmě sestřelím,“ pověděl urostlý obr z Manchesteru, v jehož moci je šampionský opasek federace těžké váhy WBC.

„Původně mě Joshuovo rozhodnutí vážně štvalo, cítil jsem, že má ze mě strach, ale nakonec jsem se rozhodl, že mu dám ještě jednu šanci. Jelikož neodcházím do žádného důchodu, byla by velká škoda, kdyby fanoušci o tento fight přišli. Proto jim ho budu chtít doručit,“ prohlásil.

A kdy by k tomu tedy mohlo dojít? „Teď fiknu Chisoru, pak se pokusím vlétnout na Usyka, pokud to vyjde, a následně se vrátím k Joshuovi. Tak předpokládám, že za ten rok už bude mít větší sebevědomí,“ pronesl Fury.

Závěrem je třeba připomenout, že Tysonovy plány ještě stále může narušit WBC, která proti němu bude chtít postavit vítěze zápasu Wilder vs. Ruiz. Doposud se ale neví, kdy k tomuto střetu dojde.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!