top fight logo export web
tommy fury jake paul

Tak tohle Jake Paul přehnal. Ostře se navezl do Furyho otce, ten se rozzuřil doběla

Tomuto klukovi asi úcta ke stáří nic neříká. Ve snaze navázat na sebe pozornost se silně opřel do otce i rodiny svého soupeře.

Jake Paul a Tommy Fury se spolu účastnili tiskové konference. Protože se ale zatím oba borci nachází v jiných částích země, konala se tato konference pouze přes internet, a tudíž se jí mohl účastnit jak Tommyho bratr Tyson, tak i jeho otec John.

Když vše vypuklo, americký YouTuber využil příležitosti a poznamenal, že Furyho rodinu čeká velká ostuda. A když už se John Fury snažil něco říct, Paul mu vždy neuctivě skákal do řeči.

„Sklapni, ty prosťáčku, a mluv pouze tehdy, pokud jsi tázán!“ štvalo Furyho staršího, jenž nemohl puberťácké výlevy provokativního YouTubera nadále trpět. To ale nevěděl, že si tímto zadělal na ještě větším maléru.

„Já abych zmlkl? To ty sklapni, ty starý, tlustý páprdo. Jsi naštvaný, protože dám tvému synovi přes držku a protože s tím nemůžeš nic udělat, jelikož tě nikdo nepustí do Spojených států. Tommy je ještě zelenáč. Smiř se s tím, že ho čeká potupná porážka. A nezmění na tom nic ani to, že ho trénuje Tyson,“ reagoval Jake.

„Jak víš, že je zelenáč? Co ty vůbec víš o boxu, kluku?“ tázal se John Fury. „Sám nejsi boxer, o boxu nevíš zhola nic. Ani tvůj tým o něm nic neví. Však ty v zápase hned pochopíš, že jsi pouhá troska,“ zastával se Tommyho.

„Naser si, dědku. Celá tvá rodina je v prdeli!“ vypustil ze sebe Paul.

„Co jsi to řekl?!“ oponoval John, tentokrát už viditelně pocitově rozladěný. „Vypadáš jak nějaká směšná postavička z komiksu. Sundej si ty brýle, abych mohl vidět strach z tvých očí. Jak vidíš, my žádné brýle nemáme.“

„Hej, Tommy,“ dostal se zpátky ke slovu Paul. „Řekni té kundě vedle sebe, aby konečně sklapla, už mě nebaví. Ty i tvá rodina jste negramotní prasata,“ opřel se do mírně obézního vzhledu většiny členů Furyho rodokmenu.

„Věř mi, že bys mě nechtěl potkat někde na ulici,“ varoval John troufalého YouTubera. „Můžeš děkovat všem hvězdám na nebi, že nemohu přiletět do USA, protože kdybych mohl, okamžitě bych ti jednu vlepil. Jsem si jistý, že bys ani neměl koule, aby ses mi postavil čelem. Ohnul bych tě přes koleno a nasekal ti prdel jako nějakému malému fakanovi.“

„Nějaký John Fury je všem u prdele. Nedokázal jsi nic v boxu a nedokázal jsi ani nic ve svém životě. Ty i tví synové jste idioti. Nic víc z vás nevidím, jen tu debilitu,“ přitvrzoval Jake.

„Ty jsi ten největší idiot už jen proto, že jsi přijal zápas s mým synem. Čeká tě KO v prvním kole. Tohle už nebude žádný podplacený fight, jdeme tam jasně vyhrát a nakopat mu prdel. Po tomhle ho bude čekat kruté vystřízlivění,“ slíbil Fury starší.

Jake Paul vs. Tommy Fury, video z tiskové konference

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.