top fight logo export web
jake paul box doping

Tak tohle?! Jake Paul prokazatelně lhal o svých dopingových testech

Aby si zachoval svou slávu i důstojnost, uchýlil se americký YouTuber ke lži. Možná ale ani on sám netušil, že tento klam někdo až tak rychle vyvrátí.

Jake Paul byl totiž mnoha lidmi přímo z bojové branže obviněn, že ujíždí na látkách podporujících výkon (PED). On sám to před třemi dny popřel se slovy, že ani neví, co to PED vůbec jsou a že toto nařčení považuje za bláhové, jelikož je před zápasem testován.

„Toto obvinění je zcela směšné. Lidé neumí přijmout ten fakt, že jim porazím Woodleyho, a tak musí přijít s nějakou výmluvou. Podobně nemohli skousnout už ani mou výhru nad Benem Askrenem. Aby bylo jasné, tohle je regulérní zápas, kterého se bude účastnit regulérní komise a já i Tyron jsme normálně testováni,“ obhajoval se Paul.

Důležitá je pro nás zejména ta poslední část, tedy „jsme normálně testováni“. Právě této fráze se ujal novinář z portálu MMA Junkie Mike Bohn, který ihned odkryl všechny karty na stůl. A ty se Jakeovi jistě nelíbily.

„Osobně jsem komunikoval s hlavou ohijské státní atletické komise a ona mi potvrdila, že jak Jake, tak ani Tyron nebudou na nic testováni. Jediný, kdo se testům z tohoto galavečera podrobí, jsou ti bojovníci, kteří zasahují do bitev o titul,“ uveřejnil Bohn.

A aby toho nebylo málo, svého soupeře z podvodu nařkl i sám Woodley. „Je mi to jedno, protože je to YouTuber a tahle sranda věc je celá jeho zásluha, ale povídám vám, že celé jeho tělo jeví příznaky účinků PED. To prostě na těch lidech poznáte.“

S podobným obviněním nedávno přišel například i uznávaný trenér Firas Zahabi. „Nerad to přiznávám, ale jsem absolutně přesvědčený, že Jake Paul užívá PED, aby si zlepšil svůj výkon. Jeho zápasy jsou přeci jen nějakým druhem zábavy, takže ho žádná USADA nikdy nekontroluje. Bohužel to bude ve výsledku v duelu s Woodleym znát.“

Samozřejmě, že dokud nejsou dodány důkazy o tom, že Jake podvádí, platí zde jistá presumpce neviny. Na druhou stranu, pokud se on sám žádnému z testů nepodrobí, je těžké mu také něco dokazovat. A na třetí stranu, je těžké se domnívat, že by se tolik lidí z branže, ke kterým se nedávno zařadil i Colby Covington, mýlilo.

jake paul steroids doping zahabi

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.