Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
jake paul box doping
jake paul box doping

Tak tohle?! Jake Paul prokazatelně lhal o svých dopingových testech

Aby si zachoval svou slávu i důstojnost, uchýlil se americký YouTuber ke lži. Možná ale ani on sám netušil, že tento klam někdo až tak rychle vyvrátí.

Jake Paul byl totiž mnoha lidmi přímo z bojové branže obviněn, že ujíždí na látkách podporujících výkon (PED). On sám to před třemi dny popřel se slovy, že ani neví, co to PED vůbec jsou a že toto nařčení považuje za bláhové, jelikož je před zápasem testován.

„Toto obvinění je zcela směšné. Lidé neumí přijmout ten fakt, že jim porazím Woodleyho, a tak musí přijít s nějakou výmluvou. Podobně nemohli skousnout už ani mou výhru nad Benem Askrenem. Aby bylo jasné, tohle je regulérní zápas, kterého se bude účastnit regulérní komise a já i Tyron jsme normálně testováni,“ obhajoval se Paul.

Důležitá je pro nás zejména ta poslední část, tedy „jsme normálně testováni“. Právě této fráze se ujal novinář z portálu MMA Junkie Mike Bohn, který ihned odkryl všechny karty na stůl. A ty se Jakeovi jistě nelíbily.

„Osobně jsem komunikoval s hlavou ohijské státní atletické komise a ona mi potvrdila, že jak Jake, tak ani Tyron nebudou na nic testováni. Jediný, kdo se testům z tohoto galavečera podrobí, jsou ti bojovníci, kteří zasahují do bitev o titul,“ uveřejnil Bohn.

A aby toho nebylo málo, svého soupeře z podvodu nařkl i sám Woodley. „Je mi to jedno, protože je to YouTuber a tahle sranda věc je celá jeho zásluha, ale povídám vám, že celé jeho tělo jeví příznaky účinků PED. To prostě na těch lidech poznáte.“

S podobným obviněním nedávno přišel například i uznávaný trenér Firas Zahabi. „Nerad to přiznávám, ale jsem absolutně přesvědčený, že Jake Paul užívá PED, aby si zlepšil svůj výkon. Jeho zápasy jsou přeci jen nějakým druhem zábavy, takže ho žádná USADA nikdy nekontroluje. Bohužel to bude ve výsledku v duelu s Woodleym znát.“

Samozřejmě, že dokud nejsou dodány důkazy o tom, že Jake podvádí, platí zde jistá presumpce neviny. Na druhou stranu, pokud se on sám žádnému z testů nepodrobí, je těžké mu také něco dokazovat. A na třetí stranu, je těžké se domnívat, že by se tolik lidí z branže, ke kterým se nedávno zařadil i Colby Covington, mýlilo.

jake paul steroids doping zahabi

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin