Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
jake paul box
jake paul box

Tak toto je mega fight! Jake Paul odhalil soupeře, se kterým chce bojovat namísto McGregora

Jake Paul se toho nebojí. Nejenže věří, že hravě ovládne bitvu s bývalým šampionem Tyronem Woodleym, ale už teď si navíc vyhlédl další a ještě mnohem větší jméno.

S Jakem bývá vesměs i dnes spojován duel s Conorem McGregorem, jenže o tomto člověku americký YouTuber hovoří jako o vymřelém bojovníkovi, kterého mladý influencer skrze internet rád provokuje.

„Conor je vyčpělý a neumí si to přiznat. Dokážete si představit, jak potupné by to pro něho bylo, kdyby mu ten hřebík do rakve zasadil zrovna nějaký kluk z internetu?“ rýpnul se ve svém tradičním stylu.

Následně ale stejně „přiznal“, že o McGregora prakticky ani nemá zájem. „Conor je člověk, který neumí přijmout ten fakt, že je jeho kariéra v útlumu. Všechno se mu bortí pod rukama. Nadává všem kolem sebe a snaží žít v iluzi, že je to stále top bojovník. A kdo s ním nesouhlasí, tomu sprostě nadává nebo mu rovnou vyhrožuje zabitím. Jeho ego prostě neumí přijmout krutou pravdu,“ řekl o něm.

A tak si Jake vybral neméně zvučnou náhradu. „Je to zatím jen idea, ale myslím si, že by to mohlo vyjít. Chtěl bych se utkat s Natem Diazem. Myslím si, že bitva Jake Paul vs. Nate Diaz je mnohem atraktivnější jak Jake Paul vs. opilec Conor McGregor,“ prozradila americká celebrita pro MMA Junkie.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin