top fight logo export web
Gharibi Hulk

Takhle ty se bojíš? pustil se do Íránského Hulka ten Brazilský. Utekl jsi i přede mnou stejně jako před Fordem!

Když vyšlo najevo, že se kvůli Íránskému Hulkovi odložila bitva s Martynem Fordem, namíchlo to i Brazilského Hulka.

Proč se do toho plete třetí osoba, která se zmíněného turnaje v londýnské O2 areně nikterak nebude účastnit? Jelikož se „Brazilský Hulk“, celým jménem Romario do Santos Alves, v roce 2019 domluvil s „Íránským Hulkem“ na fightu. Z něho ale nakonec nic nebylo, a proto se v Alvesovi nyní probudily vzpomínky. Co když se Gharibi snaží zdrhnout podobně, jako se snažil zdrhnout z duelu s ním?

„Psal se tehdy rok 2019, Gharibi na mě verbálně útočil a začal mě vyzývat –podobně jako to celé dva roky dělal s Fordem. Já jsem tedy jednoho dne jeho výzvu přijal, a když jsme si začali domlouvat nějaké podmínky, jako je například váhová kategorie, tak Gharibi najednou zmlknul, přestal mít zájem a couvl,“ podělil se Romario Alves o svou verzi příběhu, která částečně zrcadlí i současnost.

„Takže když jsem slyšel, že tohle íránské prase odkládá bitvu s Fordem, hned mi bylo jasné, že se pokouší o něco, o co se pokoušel se mnou. Chtěl si nahrabat sponzory, získat pozornost a doufal, že z toho vytříská nějaké peníze. Proti mně ale nepodepsal žádnou smlouvu k zápasu, to proti Fordovi už asi ano, takže se před ním neschová,“ reagoval na adresu boxerského souboje, jenž prozatím dostal měsíční odklad.

„Gharibi je obecně srab. Já jsem lehčí než on, ale byl jsem připravený mu setnout hlavu. Mám lepší boxerské základy, mám lepší kardio a také pravidelně dřu. Zakroutil bych mu krkem a tu hanbu by neunesl, proto raději ustoupil,“ sdělil muž s přezdívkou Brazilský Hulk pro deník Mirror.

A tak prozatím platí, že se kvůli Gharibiho nespokojenosti, nedostatku tréninku a neochotě za strany sponzorů jeho domluvený duel s Martynem Fordem přesouvá z 2. na 30. dubna. Nikdo ale neví, zdali bude tento odklad ojedinělý. Doufejme, že ano, i když o tom spousta lidí pochybuje. Lístky jsou již dávno v oběhu a kromě tohoto zápasu má na turnaji figurovat mnoho dalších borců, pro které je každá další změna termínu problémem.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.