Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Otto Wallin box

Teď sejmu Whytea a pak dostanu s Furym odvetu, plánuje si houževnatý Švéd Wallin

Otto Wallin se dočkal. Jeho snaha mu vynesla boj o dočasný titul těžké váhy WBC, jenž má v držení Dillian Whyte. A pokud ho dá, tak může začít vyhlížet i svou vysněnou odvetu.

Psalo se tehdy 14. září roku 2019, když Otto Wallin, tehdy ještě neporažený boxer, vstoupil do ringu v Las Vegas, kde se střetl s Tysonem Furym.

Mnozí si tento duel pamatují dodnes, dříve neohrožený Švéd způsobil Tysonovi nad obočím krvavé zranění, díky němuž byl málem zápas předčasně zastaven. K jeho smůle ovšem i přes neustálé krvácení souboj pokračoval a Otto musel skousnout velmi hořkou porážku na body. Horší přitom příliš nebyl.

„Vím, že Furyho dokážu porazit! Chci svou odvetu!“ dožadoval se už tehdy Wallin, který si svou cestičku na vrchol musel prošlapat znovu. To se mu podařilo skalpy Travise Kauffmana či Dominica Breazealeho. Teď si díky tomu vysloužil fight s Dillianem Whytem, prozatímním šampionem těžké váhy WBC.

„Tohle je pro mě obrovská příležitost. Sejmu Whytea a dostanu se do pozice, ze které mohu konečně regulérně vyzvat Furyho. Hodlám se ukázat v co nejlepší formě, aby o mně nikdo nemohl pochybovat,“ slíbil třicetiletý Švéd, jehož skóre čítá 22 výher a 1 porážku.

Duelu mezi Wallinem a Whytem se dočkáme 30. října v londýnské O2 areně. Tento fight bude dost dobře monitorovat i Tyson Fury (anebo Deontay Wilder), jelikož oba vědí, že jim případný vítěz bude dýchat na záda.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin