wilder priprava boj

Tentokrát se už nezvedne! slibuje Wilder před bitvou s Furym

Deontay Wilder své vražedné myšlenky podpořil dalším sebevědomým slibem. Ten hodlá naplnit už příští víkend.

Čas se postupně krátí a i když to možná mnohým ani nepřijde, časné nedělní ráno, tedy 10. října, bude tím dnem, kdy se rozhodne o definitivním osudu nejprestižnější boxerské organizace WBC.

Tyson Fury a Deontay Wilder změří své síly potřetí a dost možná již naposledy. Po této bitvě nebude mít ani jeden z bojovníků žádnou povinnost tomu druhému cokoliv dlužit nebo cokoliv vracet. O to důležitější tedy bude výsledek.

Deontay Wilder je toho názoru, že Fury v obou předchozích případech podváděl. V únoru loňského roku měl ale navíc tu drzost, aby ještě podplatil jeho tým a pak i samotného zápasového rozhodčího. Přes takto hořký podvrh se dodnes nepřenesl.

„Slibuji vám, že za všechny tyhle podvody Fury tvrdě zaplatí. Jeho vlastní život bude v sázce. On sám ví, že bez podvodů mě nemůže jinak porazit, dokonce ani s vycpanými rukavicemi mě nebyl schopný dostat na zem,“ rozpovídal se „Bronzový Bombardér“.

„Hodlám Furyho sejmout a jednou provždy všem potvrdit, že já jsem nejlepší boxer světa. Jak ho porazím, tak konečně budu moct tuhle jednu velkou falešnou kapitolu uzavřít a už ji nikdy neotevřu,“ dodal Wilder.

A jako dodatek na svých sociálních slíbil, že se postará o to, aby svého soupeře zanechal v bezvědomí. „Tentokrát už nevstaneš!“ slíbil v příspěvku na svém Twitteru, k němuž dodal památné foto z prvního zápasu, v němž Tysona v dvanáctém kole poslal na podlahu ringu. Nečekal ovšem, že jeho soupeř ještě dokáže vstát a dojít si pro remízu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin