Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
wilder fury zraneni

Tohle je seznam Wilderových zranění. Údajně bojoval se zlomenou rukou i prstem

Bronzový Bombardér se do svých ran opět jednou opíral tak moc, až praskaly kosti.

V jakém kole k tomu došlo, to se zatím neví, nicméně s podrobnými informacemi ohledně rozsahu zranění přišel Wilderův trenér Malik Scott.

Ten veřejnosti stihl potvrdit, že jeho svěřenec v ringu nechal duši. Pro výhru byl ochotný klidně zemřít, bojoval do samotného vyčerpání, ale nakonec to na opětovné získání titulu těžké váhy WBC nestačilo.

„Deontay se herně posunul, to bylo, myslím si, vidět. Bohužel pro nás, stále jsme čelili ještě o něco lepšímu soupeři. Fanoušci si museli přijít na své, jelikož viděli jednu z nejlepších bitev v celé historii boxu,“ pronesl Malik Scott.

Případný návrat do ringu nebo vůbec do tréninku nebude extra rychlý. „Obecně bych byl raději, kdyby Deontay teď na box úplně zapomněl. Měl by si odpočinout, strávit nějaký čas s rodinou a hlavně se zahojit.“

A jaká zranění sám Scott zaznamenal? „Deontay má zlomenou ruku, zlomený prst a roztříštěný ret. Jedná se ale o věci, které se dají zahojit. Tohle je součástí sportu a život i tak musí jít dál,“ přidal skromně.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin