top fight logo export web
Fury joshua

Tohle nikdo nečekal! Tyson Fury vyzval Anthonyho Joshuu, v sázce je pás WBC

Tyson Fury si chce zkrátit čekání na sjednocující boj s Usykem, který posunul termín svého návratu „až“ na únor.

Gypsy King slíbil fanouškům návrat v prosinci a to by také rád dodržel. Proto se odhodlal k poněkud nečekanému kroku. Před sjednocujícím duelem s Oleksandrem Usykem by se chtěl zahřát na Anthonym Joshuovi.

„Myslím si, že jste už všichni slyšeli o tom, že budu za pár měsíců bojovat. Ještě předtím jsem se však rozhodl, jen pro případ, zkusit vyslat tuto výzvu,“ řekl Fury ve videu, jež sdílel na své sociální sítě.

„Anthony Joshuo, vím, že jsi právě prohrál zápas proti Usykovi a momentálně nemáš v držení žádný pás, ale i tak bych ti rád dal tuhle příležitost, abys se mnou bojoval o pás těžké váhy WBC.

Máš za sebou dvanáctikolovou bitvu, takže jsi fit a jsi připravený. Zasílám ti tedy tuto výzvu na fight, který by se uskutečnil za pár měsíců. Pokud máš zájem, pošlu ti přesný termín a můžeme to rozjet.

Zápas o Británii a pás těžké váhy federace WBC! Dej mi vědět, jestli máš zájem. Pokud ne, vyberu si někoho jiného. Díky moc a dobrou noc.“

Protože Usyk nemá v prosinci čas, rozhodl se Tyson Fury zahřát. A jelikož by za normálních okolností fanoušky vyhlížený duel s Anthonym Joshuou jen tak nedopadl, dal Fury svému anglickému kolegovi mimořádnou šanci, jak se co nejrychleji vrátit na výsluní. Bude tato výzva vyslyšena?

Fury má drsný vzkaz pro Usyka: Rozje*u tě na s*ačky, ty pitomá střední váho!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!