top fight logo export web
rusko MMA

Tohle svět neviděl! 75letý důchodce a 18letý kluk se v kleci porvali se ženou

Rusko je zemí neomezených možností, a tudíž se není čemu divit, kdy k nám odsud putuje další naprostá bizarnost.

Že se v MMA kleci pokouší lidé v poslední době experimentovat, to není žádnou novinkou, ale aby se rvali zrovna muži s ženami, proti tomu už by se dalo protestovat.

Pod taktovkou Epic Fighting Championship došlo k duelu, který svět prakticky ještě neviděl. Do oktagonu se postavili pětasedmdesátiletý důchodce a jeho osmnáctiletý vnuk, kteří čelili nebojácné zápasnici.

Drsný vzhled obou zúčastněných mužů měl ale podle všeho jen zvyšovat zájem publika, ani jeden z nich nedisponoval zkušenostmi, které by v boji mohl uplatnit. Rány rozdávala hlavně dámská bojovnice, která oba své soupeře několikrát dobře trefila, a dokonce i poslala na žíněnku.

Tato netypická bitva s hodně nízkým standardem nakonec skončila remízou, která by se i s ohledem na průběh utkání dala považovat za nespravedlivou. Nicméně šlo hlavně o show, proto asi nikdo nic namítat nebude.

Jak už název organizace napovídá, podobně netypických zápasů si zde užijeme více. Například před měsícem zde rovněž bojoval muž proti ženě, konkrétně XXL modelce, která ještě kupodivu oslavila výhru.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.