top fight logo export web
tyson fury vyhra souperi

Tom Aspinall uvedl, kdo jediný by měl skutečně šanci porazit Tysona Furyho

Tom Aspinall předpověděl, že Whyte pro Furyho nebude žádným měřítkem. A měl pravdu. Kdo by tím měřítkem ale už byl?

Málokdo to ví, ale UFC zápasník Aspinall je Furyho v podstatě už dobrý přítel. Oba borci mají za sebou několik společných tréninků a sparingů, kterými si pomohli na své poslední zápasy.

Pokud trénujete s nejlepší těžkou vahou boxu současnosti, něco to ve vás zanechá. A Aspinall si tuto zkušenost nemůže vynachválit.

„Pochopil jsem, jaká je mentalita šampiona. Tyson tak nejenom vystupuje v ringu, ale i mimo něj. Vše, co dělá, je výjimečné. Má to do puntíku promyšlené. Vše mi přijde jako tahy génia. Nebýt jeho, nebyl bych tím, kým jsem dnes,“ nemohl se bijec z UFC nabažit Furyho práce.

„Většina zápasníků je příliš jednotvárná. Buďto útočí, nebo brání, ale Fury si taktiku dokáže přizpůsobit konkrétní situaci. A v každém stylu je navíc velmi nebezpečný.

Ač takového Dilliana Whytea uznávám, jeho nátlakový styl boje je příliš čitelný. Říkal jsem, že ho Tyson hravě přeboxuje, a to on také udělal. Nenechal ho vyhrát ani jedno kolo, než mu tam v šestém kole vyslal smrtící zvedák.

Upřímně říkám, že jediná osoba, která může Furyho porazit, je Deontay Wilder, protože to je člověk, který je velmi neortodoxní a který má ve svých pažích neskutečnou sílu. To, že není zrovna technický boxer, mu je paradoxně výhodou, jelikož se jeho údery špatně čtou.

Takže podle mého názoru je pouze Wilder jediným boxerem, který kdy mohl Furyho porazit. A to nedokázal. Nikdo jiný tak kvalitní už není. A to říkám s respektem k ostatním jménům,“ rozpovídal se Aspinall před kamerami stanice BT Sport.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.