top fight logo export web
tommy fury zruseny souboj

Tommy Fury: Jakea bych porazil se zlomenou rukou i se zlomenými žebry, lékaři mě do boje nepustili

Tommy Fury je nyní osočován z toho, že se Jakea Paula bojí a případnou prohrou by zneuctil jméno své rodiny.

Kdo zná Jakea Paula, ten ví, že pro urážky nemusí chodit zrovna daleko. Když mu tedy jeho britský soupeř oznámil, že ze zápasu, který se měl původně konat 18. prosince, odstupuje, následná erupce emocí se nedala zastavit.

Pointou vesměs všech slovních urážek byl „strach“… Strach, že by Tommy prohrál s YouTuberem a skončila tak jeho boxerská kariéra, proto si narychlo musel vymyslet výmluvu…

„Věřte mi, že jsem absolutně zdrcen, že do této bitvy nemůžu nastoupit. V přípravě jsem si zlomil žebro a následně jsem chytil bakteriální infekci, lékaři mě do boje nepustili,“ vysvětlil Tommy Fury pro talkSPORT.

„Jake Paul je člověk, kterého bych porazil se zlomenou rukou i zlomenými žebry. Žádná nemoc nebo fraktura by mě nezastavily, abych mu nemohl dát lekci. Proto pevně doufám, že náš zápas bude přeložen na nejbližší možný termín v příštím roce,“ vyjádřil své přání.

Když tedy Tommy o svou šanci přišel, tým amerického YouTubera narychlo oslovil Tyrona Woodleyho, který v podobnou šanci snad ani nedoufal. Bez váhání ji tedy přijal a 18. prosince se dočká své odvety.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.