top fight logo export web
Tommy Fury

Tommy Fury: Nenechte se zmást, já jsem absolutní profesionál s obrovskými zkušenostmi

Tommy Fury sice ještě nepodstoupil tolik profesionálních zápasů, ale již teď se považuje za jednoho z nejlepších.

Pokud se podíváme na soupeře, s jakými Tommy boxoval, musíme se chytat za hlavu. U všech sedmi jasně převažuje kolonka proher nad výhrami – s celkovým neuvěřitelným skóre 14-125. Dá se proti něčemu takovému vůbec ještě chlubit?

„Při vstupu na profesionální scénu se ta úroveň soupeřů resetuje. Není vám dovoleno naběhnout rovnou na šampiony, proto boxuju s tím, co je k dispozici. Pokud se ale podíváte na mé úspěchy z amatérů, pochopíte, že mám obrovské zkušenosti,“ vysvětluje mladý britský bojovník.

„V amatérech jsem vyhrál několik titulů, stal se ze mě velmi komplexní boxer. Tohle jsou velmi cenné zkušenosti, které se neztratí. Proč je Usyk tak dobrý? Protože exceloval v amatérech. Ze mě se díky tomu stal absolutní profesionál, pomýšlím na ty největší tituly,“ řekl serveru Sky Sports.

Jak tedy sám mladý Brit podotkl, na jeho současný rekord 7-0 se údajně většina lidí dívá špatně a vzhledem k laciným soupeřům jej neberou vážně. Protože je však členem slavného rodu a slavného jména, je o jeho služby jeven velký zájem, který projevil dokonce i YouTuber Jake Paul.

„Jake Paul měla být taková moje hračka. Vedl silné řeči a já mu chtěl, a stále chci, ukázat rozdíl mezi boxerem a MMA fighterem. Protože já jsem nefalšovaný boxer a věřím tomu, co dělám. Razantně bych mu ukázal, že se mnou si nemůže hrát žádné hry,“ dodal Fury.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.