top fight logo export web
paul fury zruseno

Tommy je srab, zápas nebude, potvrdil Jake Paul. Náhrada je vyřešena

Ani na druhý pokus k ostře vyhlížené bitvě nedojde. „Tommy Fury si raději bude válet šunky v Anglii a ukáže tak, že nemá koule, aby mi čelil,“ zlobí se Jake Paul.

Mladšímu bratrovi slavného Tysona Furyho nebylo povoleno odcestovat do USA, protože má jeho rodina úzké vztahy s jistým kriminálníkem Kinahanem, na něhož je v zámoří vypsána vysoká odměna. Konkrétně 5 milionů dolarů.

Situace to byla nepříjemná, ale ne bezvýchodná. Tommy údajně dostal od týmu Jakea Paula instrukce, jaké musí splnit, aby se do Ameriky dostal. Britský boxer se jimi však neřídil a raději si tuto několikamilionovou šanci nechal vyšumět mezi prsty…

Jake Paul: Výsledek? Žádná bitva nebude

„Gratuluju ti, Tommy. Opět jsi ukázal, že jsi srab, který si na pravého boxera jenom hraje. Raději si budeš válet šunky doma v Anglii, než abys přijal nabídku, kterou ti nikdo jiný nikdy nenabídne,“ reagoval naštvaný YouTuber,

„Seru na tebe, Tommy. Jsi jen sráč. Opět jsi to potvrdil. Naštěstí jsem to tušil, a proto jsem si včas začal vyjednávat náhradu,“ podotkl s tím, že se turnaj, jenž je naplánovaný na 6. srpna, normálně uskuteční. Pouze s jiným soupeřem.

jake paul woodly ko treti zapas

O koho půjde?

Novinář Chris Mannix odhalil, že by mělo jít o Hasima Rahmana Jr., syna stejnojmenné těžkotonážní legendy.

Tento jedenatřicetiletý borec má na svém kontě 12 výher a jednu porážku. Opět se jedná o ryzího boxera, což bylo pro tento fight účelem. První Jakea vážná zkouška na poli profesionálního boxu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.