top fight logo export web
d115c03cbea5cd6980e56754e89d2b6649c8d3a2

Tragédie! Boxer Dadašev podlehl následkům zranění ze zápasu. Asociace plánují změny pravidel…

Boxerský svět zasáhla ohromná tragédie. Osmadvacetiletý ruský reprezentant Maxim Dadašev nakonec podlehl krvácení do mozku, jenž si přivodil během pátečního duelu organizace IBF se Subrielem Matiasem.

V ringu mu to pálilo, byl považován za jednoho z nejnadanějších talentů současné doby, přesto stačil jeden souboj a bylo po všem. Dadašev zkolaboval chvíli po zápase s portorikánským soupeřem, jenž se stal jeho prvním a zároveň posledním katem.

Protože Maxim schytal několik viditelných a tvrdých ran přímo na hlavu, rozhodl se jeho trenér James McGirt hodit do ringu v posledním kole ručník. Jak se následně ukázalo, bylo už bohužel pozdě.

Nadaný boxer na nohou nevydržel moc dlouho, než se nemohoucně zřítil k zemi, načež byl okamžitě převezen do nemocnice. Diagnóza byla děsivá – kritický stav s krvácením do mozku. Na řadu tedy přišla dvouhodinová operace, jež se jevila jako úspěšná, bohužel ale jen na pár okamžiků.

„Srdce nevydrželo,“ zveřejnil v úterý smutnou zprávu tým ruského boxera, po němž tu zůstala jeho žena Elizabeth a syn Daniel, všichni společně žili v Kalifornii.

Dadašeův náhlý odchod má být předzvěstí mnohých změn nejen v boxu, ale ve světě bojových sportů obecně. Sám zápasník hodlal i přes výrazné omámení v boji pokračovat, což ho nakonec stálo život. Jeho trenér přitom už předem avizoval, že je utkání připraven ukončit, Maxim však chtěl bojovat…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!