Top-Fight.cz - bojové sporty

Trenér slavného Canela nabídl Joshuovi svou pomoc: Bez správné pomoci Usyka neporazí!

Anthony Joshua má před sebou jeden z nejdůležitějších zápasů kariéry. Případná prohra by ho mohla odstavit na druhou kolej.

„AJ“ je v tom boxerském světě stále velký pojem. Nejvíce sledovaný boxer těžké váhy současnosti a zároveň jedna z neodmyslitelných tváří profesionálního boxu. Jeho výkony bohužel nenaplňují očekávání a může se stát, že pokud Usykovi podlehne i podruhé, o svou pozornost či popularitu přijde.

„Anthony Joshua může být prvotřídní boxer, pokud okolo sebe bude mít prvotřídní tým, jinak toho Usyka v odvetě neporazí. Může přijít za námi, rádi mu nabídneme pomoc,“ avizoval Eddy Reynoso, trenér slavné pound for pound jedničky Saula Alvareze.

„Už jsme mluvili s Eddiem Hearnem i Anthonym Joshuou. Uvidíme, zdali se příští rok naše síly spojí. Mou prací by bylo Anthonymu co nejvíce pomoct. Podle mě má dobré základy, s kterými může vyhrávat zápasy, ale musí je umět správně rozvinout,“ říká.

A o jaké věci se jedná? „AJ musí hlavně zapracovat na lepším hlídání odstupu a na rychlejších kombinacích. Má dobré rozpětí paží i jiné další fyzické kvality, teď jenom potřebuje ten správný tým, aby toho dokázal využít, jinak Usyka neporazí,“ je si vědom Reynoso.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Trenér slavného Canela nabídl Joshuovi svou pomoc: Bez správné pomoci Usyka neporazí!