Trenér slavného Canela nabídl Joshuovi svou pomoc: Bez správné pomoci Usyka neporazí!

Anthony Joshua má před sebou jeden z nejdůležitějších zápasů kariéry. Případná prohra by ho mohla odstavit na druhou kolej.

„AJ“ je v tom boxerském světě stále velký pojem. Nejvíce sledovaný boxer těžké váhy současnosti a zároveň jedna z neodmyslitelných tváří profesionálního boxu. Jeho výkony bohužel nenaplňují očekávání a může se stát, že pokud Usykovi podlehne i podruhé, o svou pozornost či popularitu přijde.

„Anthony Joshua může být prvotřídní boxer, pokud okolo sebe bude mít prvotřídní tým, jinak toho Usyka v odvetě neporazí. Může přijít za námi, rádi mu nabídneme pomoc,“ avizoval Eddy Reynoso, trenér slavné pound for pound jedničky Saula Alvareze.

„Už jsme mluvili s Eddiem Hearnem i Anthonym Joshuou. Uvidíme, zdali se příští rok naše síly spojí. Mou prací by bylo Anthonymu co nejvíce pomoct. Podle mě má dobré základy, s kterými může vyhrávat zápasy, ale musí je umět správně rozvinout,“ říká.

A o jaké věci se jedná? „AJ musí hlavně zapracovat na lepším hlídání odstupu a na rychlejších kombinacích. Má dobré rozpětí paží i jiné další fyzické kvality, teď jenom potřebuje ten správný tým, aby toho dokázal využít, jinak Usyka neporazí,“ je si vědom Reynoso.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin