top fight logo export web
0f8b2a5f7080d0349c7a0dc6ac4fa701fcad08f1

Trenér Wladimira Klitschka tipuje výsledek bitvy Fury vs. Joshua

Bývalý trenér slavného Wladimira Klitscka se domnívá, že Anthony Joshua v duelu s Tysonem Furym nemá velké šance na úspěch. Existuje však jeden způsob, jak by je mohl výrazně navýšit.

Dle svědectví Johnathona Bankse jsou karty ve velkém sjednocujícím souboji přesně rozdány. Ačkoliv je obtížné předem něco predikovat, a to zejména v těžké váze, dle bývalého muže, jenž stál po boku hvězdného Wladimira Klitschka, je Tyson Fury aktuálně nejlepším boxerem v nejvyšší hmotnostní kategorii.

„Fury je nejlepší a navíc stále neví, jaké to je prohrát. Takovéto zápasníky je vždy o něco těžší porazit. Aby se vám to podařilo, musíte si sáhnout až na kraj svých vlastních možností,“ uvedl Banks v rozhovoru pro deník The Sun.

Vše bude údajně záležet na jedné věci. „Aby mohl Joshua vyhrát, tak nesmí bojovat tak, jak bojoval ve druhém zápase proti Andymu Ruizovi. A zároveň nesmí bojovat tak, jak to předvedl při výhře proti Kubratovi Pulevovi. Musí přijít s novou taktikou, kterou jsme u něj ještě neviděli,“ předpokládá.

Anthony Joshua v zápase v boxu

„Podle mě tohle bude dost fyzická a taktická bitva. Největší šanci, kterou AJ může mít, bude, když přijde s novým a stylem a připraví se na to co nejlépe fyzicky a kondičně,“ doplnil Banks s tím, že i tak je jeho favoritem Tyson Fury.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.