Tyron Woodley sazka
Tyron Woodley sazka

Tyron Woodley objasnil, proč kývnul na Paulovu „dětinskou“ sázku

Kdo prohraje boxerský zápas, ten si bude muset na své tělo vytetovat „Miluji“ a k tomu dodat jméno vítěze.

To je sázka, kterou mezi sebou Tyron Woodley s Jakem Paulem uzavřeli jen kvůli tomu, aby zpestřili svůj duel. Není se asi čemu divit, že s tímto nápadem přišel mladý YouTuber, který tím ale jen chtěl zvýraznit své sebevědomí. A proč do toho šel vůbec bývalý UFC šampion?

„Protože se Jake snažil ponížit mé postavení coby jako profesionálního zápasníka,“ odpověděl Woodley. „Od samotného počátku, co byl náš zápas oznámen, se se mnou snažil uzavřít nějakou dětinskou sázku. Chtěl mě zesměšnit, aby ukázal, jak je sebevědomý a já nejsem,“ přiblížil.

Nakonec do toho tedy šel. „Souhlasil jsem, protože hodlám vyhrát. Rozhodně si neplánuji na tělo vytetovat nápis ‚Miluji Jakea Paula‘,“ poznamenal americký veterán, jenž kdysi vládl divizi velterové váhy UFC.

Je si ale vědom toho, že úplně snadné to mít nebude. „Jake nemá v této bitvě co ztratit, to je jeho největší plus. Pokud prohraje, tak prohraje se zkušeným bojovníkem, bývalým šampionem, knokautovým umělcem. Nikdo ho za prohru odsuzovat nebude, to mě ano,“ přidal Woodley ve vysílání pro TMZ Sports.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin