top fight logo export web
tyson fury zena

Tyson by chtěl bojovat do čtyřiceti, ale já mu to nedovolím, říká Furyho žena. Kolik mu dá prostoru?

Tyson Fury je údajně odhodlaný pokračovat ve své kariéře ještě dalších sedm let, jeho drahá polovička mu to však nedovolí.

Gypsy King má ve své aktivní smlouvě platný už jenom jeden zápas, následně bude muset uzavřít kontrakt nový, bude-li se chtít na scéně zdržet o něco déle.

V současné chvíli bychom se ovšem o zábavu bát nemuseli. Ve hře je jak povinná obhajoba proti Dillianu Whyteovi, tak i sjednocující bitva s lepším z dvojice Usyk vs. Joshua. Obou těchto plánu bychom se měli dočkat v příštím roce.

I když by tato zábava mohla pokračovat i dále, a Tyson by nepochybně rád chtěl, jeho žena mu to prý nedovolí.

„Když Tyson trénuje, odlétá na několik měsíců pryč. Rodina potřebuje tátu, navíc zdravého tátu. Každým rokem vám box bere část z vašeho drahocenného života,“ říká Paris Fury, která se pochopitelně o svého muže strachuje.

„Osobně se domnívám, že to vydržíme ještě tak dva roky. Teď je mu 33, tak nějak do 35 let, ale pak má utrum. On sám byl schopný boxovat do čtyřiceti, ale někdo ho musí korigovat,“ pronesla pro deník The Sun.

Inu, rodina se musí poslouchat, a kdo zná Furyho, tomu je jasné, že je pro něho žena na prvním místě. Asi by nedělal příliš věcí proti její vůli.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.