top fight logo export web
Tyson Fury o depresich a boxu

Tyson Fury: Bez boxu se topím v depresích. Asi kvůli tomu přijdu i o svou neporazitelnost

Tyson Fury se opět jednou otevřel světu a přiznal, že bez boxu a pravidelného pracovního režimu má sklony k depresím. „Bohužel asi nikdy nedokážu ukončit kariéru. Bude mi 50 a já stále budu aktivní.“

Gypsy King jen v tomto roce dvakrát oznámil důchod a dvakrát jej také zrušil. Nyní má dokonce oficiálně domluvený zápas s Derekem War Chisorou, s nímž se střetne 3. prosince na domácí britské půdě.

Nebýt Tysonovy „závislosti“ na sportu, k tomuto comebacku by již nedošlo. Jak urostlý boxer původem z Manchesteru odhalil v interview pro BT Sport, do důchodu se asi jen tak nikdy nevydá…

„Nevím, jak skončit. Já skutečně nevím, jak skončit, protože jen se o to pokusím, hned se vynoří ty divné myšlenky a já prostě nemohu fungovat,“ řekl Fury zcela otevřeně.

„Co jsem odešel do důchodu, cítil jsem se zase mizerně. Tak jsem se necítil už dobrých šest let… Naposledy někdy v roce 2016… To je ten důvod, proč jsem si to opět vše rozmyslel. Nechtěl jsem být v té temnotě a potýkat se s těmi myšlenkami…,“ popisoval.

„Neboxuji pro peníze, neboxuji ani pro pásy, na ničem z toho mi nezáleží. Já jsem zpátky kvůli tomuhle (ukazoval na svou hlavu). Když jsem ze hry venku, nálada se mi rapidně zhorší a já nevím, co mám dělat, abych ji navrátil.

Mluvím k vám tedy zcela upřímně a od srdce. Já opravdu nevím, jak skončit. Patrně si tím pokazím i svůj bezchybný rekord, protože mi bude 40 nebo 50 let a já stále budu aktivní.

Samozřejmě, ukončit kariéru jako neporažený, to by bylo fantastické, ale to je pro mě strašně náročné. Teď už vím, proč všichni velikáni v celé historii boxu prohráli. Protože se od toho nedokázali oprostit. Stejně jako já,“ řekl Fury.

Tyson Fury: Přežil jsem temné období. Chlast a koks byly na denním pořádku!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!