Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
tyson fury priznani
Foto: Instagram/Tyson Fury

Tyson Fury odhalil jména svých příštích pěti soupeřů, Joshua se překvapivě odsunul

Tyson Fury si plánuje budoucnost, ve které sice počítá s Anthonym Joshou, ale bohužel už ne tak rychle, jak jsme si mysleli.

Prvním soupeřem mocného Gypsyho Kinga zůstává Deontay Wilder. Na tom se i s ohledem na soudní přikázání nic nemění.

Protože ale britský obr teď dlouho nebojoval, hodlá si to nějak vynahradit. Ihned na konci roku by ještě rád vyklepal dočasného šampiona z řad WBC Dilliana Whytea a teprve pak by se chtěl soustředit na Joshuu.

„Vlastně mám ta jména sepsaná v pořadí. Mohu vám to přečíst,“ sdělil Fury pro SkyBet. „9. říjen, Deontay Wilder. Pak prosinec na britské půdě s Dillianem Whytem – pravděpodobně v Cardiffu. Březen přijde na řadu Anthony Joshua v Saúdské Arábii a v létě odveta v Londýně. Hned v zimě bych pak chtěl Dereka Chisoru, opět v Cardiffu.“

Tyson Fury to má tedy pěkně namalovaný. Jak to ale vyjde, o tom se dá jen spekulovat. Jedna věc jsou jeho plány a druhá věc jsou plány promotérů a hlas lidí. A ti volají po co nejdřívějším sjednocujícím boji.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin