top fight logo export web
Fury: Joshua nemá žádnou výdrž. Jak ho trefím, půjde k zemi

Tyson Fury otevřeně o dalším fightu. Uvedl podmínku, soupeře i okolnosti

Ne nadarmo se říká, že je Tyson Fury šampionem lidu. „Budu bojovat v Anglii. Budu bojovat ve Wembley. Za vstup nikdo nesmí platit!“

Bojuje za psychicky nemocné, několikrát dal peníze na charitu a nyní hodlá uspořádat jeden z největší boxerských eventů všech dob. Pochopitelně zadarmo.

Jen velmi těžko na jeho podmínku někdo přistoupí. Všichni už teď vědí, že budou muset, chtějí-li, aby se Gypsy King vrátil. A on se vrátí, bude-li mu vyhověno.

Tyson Fury má oblibu

„Nepotřebuji žádné peníze, nepotřebuji ani žádné pásy. Všichni vědí, že je tenhle sport pro lidi. Já jim doručím tu největší bitvu!“ uvedl Fury během svého turné po Anglii.

„Přísahám Bohu, že pokud Joshua porazí Usyka, tak se vrátím z důchodu a budu s ním bojovat zcela zadarmo. Každopádně, toto jsou mé podmínky; Musí to být ve Wembley, vstup musí být zcela zadarmo a musí to být volně dostupné v televizi.

Nebudu s Joshuou bojovat někde v zahraničí, jen aby se z toho vytřískalo více peněz. Bude to hezky v Anglii. A zadarmo! Ať je to dostupné pro všechny!“ žádá.

tyson fury konec kariery

Počítejme tedy, že pokud Joshua v odvetě Usyka přemůže, dočkáme se jedné z největších boxerských bitev v celé historii.

Téže podmínka nebyla přesně definována, kdyby se Usykovi podařilo svůj předchozí úspěch obhájit. Promotéři věří, že by Fury čelil rád i Usykovi, ale nikde vytesané v kameni to zrovna není.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!