top fight logo export web
fury wilder vyjadreni

Tyson Fury představil podmínku, za které dá Wilderovi čtvrtý zápas

Tak pozor! Tyson Fury se čtvrtému zápasu s Deontayem Wilderem nebrání. Trvá však na splnění jedné podmínky.

Jak si Wilder přeje, tak by se mu nakonec mohlo poštěstit. Tyson Fury totiž zůstává jediným soupeřem, který ho na jeho profesionální pouti porazil, a proto si s ním chce vynutit další, v pořadí již čtvrtý souboj.

Zadarmo to ale nebude. Alabamský boxer si nyní musí projít knokautovou fází, kterou vymyslela organizace WBC. Před Wildera se nejprve postaví druhý potenciální vyzývatel Andy Ruiz, a teprve když jej porazí, tak bude mít volnou cestu k titulu.

adeleye tyson fury
Tyson Fury vpravo

Přijď za mnou do Anglie! vzkazuje Fury

Pokud se Bronzový Bombardér úspěšně prodere přes mexickou překážku v podobě Andyho Ruize, tak přijde na řadu Furyho požadavek. A ten zní, aby se čtvrtý zápas již nekonal na americké půdě, nýbrž na té britské.

„Deontay Wilder se nyní popere s Andym Ruizem a já se pak střetnu s vítězem,“ řekl Fury před obrazovkami BT Sport.

„Nic proti tomuto rozhodnutí nenamítám, nakonec mu tu čtvrtou šanci rád dám, pokud se ke mně dostane, ale trvám na tom, abychom se střetli ve Wembley (Londýn),“ navrhoval.

„Já byl za Wilderem třikrát v Americe, dvakrát coby jako šampion. Jestli on chce čtvrtý fight, musí přijít za mnou. To je fér,“ zní Tysonův logický požadavek.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!