Tyson Fury prozradil, jak hodlá v trilogii naložit s Deontayem Wilderem

Tyson Fury prozradil, jak hodlá v trilogii naložit s Deontayem Wilderem

Protože měl Deontay Wilder tu drzost a odvahu vstoupit s Furym do třetího souboje, zaplatí za to údajně to nejvyšší možnou cenu.

Nyní se však nebavíme o materiální měně, nýbrž o té mentální. Proslulý Gypsy King, jenž je posledním elitním bojovníkem v těžké váze, který ještě nepoznal hořkost porážky, hodlá Bronzovému Bombardérovi dát takovou nakládačku, že se z ní už nevzpamatuje.

„Už odmalička o sobě vím, že mám speciální talent čelit komukoliv, kdo se přede mě postaví. Nezajímá mě, jestli to bude Godzilla, King Kong nebo velký bílý žralok, ale ať už to bude kdokoliv, ten odejde s četnými zraněními,“ prohlásil Tyson Fury za spolupráce serveru The Atletic.

„Covid posral skutečně moc věcí. Chtěl jsem už dávno bojovat a rodil se mi i největší souboj kariéry (s Anthonym Joshuou), ovšem nakonec nic z toho nedopadlo. Asi si umíte představit, jak teď překypuju energií, kterou jsem až doposud nemohl ventilovat. Wilder si vybral skutečně špatné období, že mi chce čelit právě teď, protože ho čeká životní lekce,“ sdělil Fury.

„Wilder zaplatí za vše, co o mně říkal, ale také za to, jak se všechno za poslední rok podělalo. V prvním zápase jsem mu dal boxerskou lekci, ve druhém jsem ho naprosto zdemoloval, ve třetím mu ukončím kariéru. Pořád o mně říká, jak jsem si vycpal rukavice. Tentokrát si tedy dám tu práci, abych mu tu lebku pořádně rozbil,“ doplnil emotivní britský boxer.

Prohlášení jsou jednou věcí, avšak realita tou druhou. Takový Shannon Briggs upozornil, abychom se nenechali zmást Wilderovým posledním výpadkem formy. Nyní bude stát před nejdůležitějším zápasem své kariéry a dá do něho všechno. Tysonovi proto doporučil, aby nebral nic na lehkou váhu, což se zdá, že on zatím bere.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue