Tyson Fury prozradil, jaký je zásadní rozdíl mezi ním a Anthonym Joshuou

Tyson Fury prozradil, jaký je zásadní rozdíl mezi ním a Anthonym Joshuou

Tyson Fury pevně věří, že nám ve vzájemném souboji ukáže, jak špatný ve skutečnosti Joshua v boxu je.

Termín jejich bitvy zatím oficiálně oznámen nebyl, ovšem už teď by mělo být jisté, že k němu minimálně jednou ještě letos dojde. Tímto duelem by nám zároveň mělo být odhaleno, kdo je tím nejlepším boxerem těžké váhy.

Tyson Fury pevně věří, že jde o něho, jenže pak se tu nachází ještě takový Anthony Joshua, který má v držení tři prestižní pásy a za sebou velmi četný zástup fanoušků.

„Lidé se rádi chytají na dobrou reklamu a AJ není nic jiného než pouhá reklamní figurka, to já jsem skutečný Sparťan,“ prozradil svůj názor dvaatřicetiletý obr z Manchesteru, v jehož moci je pás těžké váhy federace WBC.

„Až se utkáme, projdu skrze Joshuu úplně stejně, jako projde horký nůž skrze sýr. Přesně takhle snadné to bude,“ nepochybuje Fury.

„Joshua má špatnou bradu. Když tam přiletí jeden úder, zlomí se jak jeho čelist, tak i jeho sebevědomí. Dokonce vám i řeknu, kdy a jak k tomu dojde. Bude to levý hák nejpozději do třetího kola. Joshuovy nohy se pak podlomí a on spadne přímo na svůj ksicht. Možná se mu ještě na chvíli podaří vstát, ale potom ho brzy vypnu svou pravačkou,“ doplnil Fury.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue