Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Foto: Instagram/Tyson Fury

Tyson Fury reaguje na Joshuovu porážku. Nedá se říct, že by byl překvapen

Joshua byl varován, že pokud Usyka neukončí v úvodu zápasu, čeká ho náročná noc. A to se také naplnilo.

Tyson Fury si chvíli před zápasem svého britského kolegy zahrál na Nostradama a jeho predikce se do puntíku naplnila. Moc dobře věděl, že „AJ“ disponuje větší silou jak Usyk, ale zato horším kardiem. A jakmile se duel překlenul do své druhé poloviny, pro šampiona z Watfordu to nevěstilo nic dobrého.

„Joshua měl více využít své fyzické převahy. Všichni víme, že to není žádný kardio stroj, který dokáže dvanáct kol běhat po ringu, zejména proti takovému soupeři, jako je Usyk, co vás nutí nonstop pracovat,“ vykládal Fury.

Proč ovšem „AJ“ nevypustil své vnitřní zvíře a nešel si více za ukončením? „Protože se na něm podepsala ta porážka s Ruizem. Říkal jsem, že vás takováto prohra změní. Joshua nedostal jen KO, byl v tom zápase naprosto zničen. Teď už bude ke všemu přistupovat opatrněji,“ myslí si Fury.

Všechny plány ohledně sjednocující bitvy se nyní oddálily. Tím, že „AJ“ prohrál, vstoupí ještě s Usykem do odvety, v níž se pokusí své zaváhání napravit.

„Akorát se potvrdilo, že já jsem nejlepší těžkou váhu planety,“ doplnil sebevědomý Gypsy King, v jehož moci je pás WBC, který bude 9. října obhajovat proti Deontayovi Wilderovi.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin