top fight logo export web
944e3240e3a1efe4fc7be2f5d1b71942fd28506a

Tyson Fury se před odvetou s Wilderem popere se švédským hromotlukem

Jak bylo plánováno, tak se i koná. Tyson Fury se před odvetou s Deontayem Wilderem utká ještě s jedním soupeřem. Tím má být doposud nezkrocená švédská hora, která přemohla dvacet protivníků a nyní se chystá na největší test svého života.

Řeč je o osmadvacetiletém Ottovi Wallinovi, který si svou kariérou prochází zatím bez úhony. Na svém kontě má 20 výher, přičemž 13 z nich přišlo formou KO/TKO. Jediné, co tomuto švédskému boxerovi chybí, jsou zkušenosti ze zápasů proti naprosté špičce. A ty nyní přijdou.

Tyson Fury se nechal slyšet, že celý svět ohromí, až dobude království těžké váhy. Chce na sebe upozornit hlavně tím, že sjednotí všechny pásy. Jeden z nich drží Deontay Wilder, ovšem než se k němu Gypsy King dopracuje, bude si muset poradit s tímto švédským zbožím.

Zmíněná dvojice by se měla dle informací ze stanice Sky Sports mezi sebou utkat 14. září v lasvegaské T-Mobile Areně. Toto datum by však mělo být ještě širokou veřejností v blízké době potvrzeno.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!