Top-Fight.cz - bojové sporty
Tyson Fury prozradil, jaký je zásadní rozdíl mezi ním a Anthonym Joshuou

Tyson Fury uveřejnil plán, který mu má přihrát jak bitvu s Usykem, tak posléze i s Joshuou

Tyson Fury věří, že Joshua nemá dostatečnou kapacitu, aby přemohl Usyka. Proto se nabídl, že tuto práci převezme za něj.

Není žádným tajemstvím, že Gypsy King touží po sjednocení pásů. A protože on i jeho tým dostali nyní od federace WBC povolení jednat prakticky s kýmkoliv chtějí, rozhodla se tato družina oslovit Usyka společně s Joshuou. Plán je následující…

„Pokud bude teď AJ bojovat s Usykem i podruhé, prohraje, čímž by mě připravil o tu možnost, abych mu sám nakopal zadek, jak už dlouho slibuju. A to přeci nikdo z nás nechce,“ říká Fury.

Navrhuje tedy řešení. „Je důležité, aby se naše týmy domluvily. Nechte mě sejmout toho ukrajinského šampiona, a až mu přeberu pásy, a že je určitě přeberu, tak dám Joshuovi šanci mi okamžitě čelit,“ představil svůj plán pro Boxing Lowdown.

„Problém je v tom, že AJ nemá jak Usyka porazit. Pokud s ním prohraje i podruhé, jeho kariéra skončí. Lidé by se pak nedočkali toho zápasu se mnou. Ať mě tedy nechá, ať Usyka sejmu, vezmu mu pásy, pak sejmu i Joshuu a odplížím se do důchodu, protože už tu pro mě nebudou žádné výzvy. Potom ať se klidně všichni porvou o zbylé drobky z mého stolu,“ dodává.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Tyson Fury uveřejnil plán, který mu má přihrát jak bitvu s Usykem, tak posléze i s Joshuou