Fury Wilder trilogie box

Tyson Fury vs. Deontay Wilder III – záznam celého zápasu

Tyson Fury završil svou trilogii s Deontayem Wilderem a úspěšně obhájil svůj pás těžké váhy federace WBC.

Gypsy King a Bronze Bomber se postarali o dost možná nejlepší bojovou show roku. K vidění bylo neuvěřitelných pět knockdownů, přičemž dvakrát se ocitl na žíněnce šampion z Manchesteru a třikrát dokonce vyzyvatel z Alabamy.

Ani jeden z bojovníků nechtěl dát svou kůži nadarmo, což se potvrdilo jak na síle úderů, které vyslali, ale zároveň i na tom, co oba vydrželi. A že toho nebylo málo.

Wilder začal úvodní kola aktivněji, ale možná i díky své horlivosti nastavil svou bradu pro případné kontry. Jeden takový mu přistál na chrámu ve třetím kole, kdy byl k vidění první knockdown. Bronzový Bombardér ho přežil, i když mu dost pomohl závěr kola.

Situace se kompletně změnila v kole čtvrtém, kdy se na podlaze pro změnu ocitl Fury. I ten byl najednou nedočkavý, hnal se za ukončením, ale schytal dobrý úder na bradu, z něhož byl první down, pak se postavil a následně přišel úder do zátylku, z něhož byl druhý.

Od šestého kola to už bylo jen o tom, kdo více vydrží. Oba bojovníci byli unaveni, vyčerpáni, ale Fury měl ve své nádrži přeci jen více energie, a navíc se začaly projevovat i jeho kvality. Wilderovi patří uznání za to, že se nechtěl vzdát, ale nakonec to ani on sám v jedenáctém kole už neustál.

Níže máte přiložené video k zápasu. Pro případné zájemce je tu i stručné review důležitých momentů, které rozhodly o výsledku. To si můžete přečíst zde.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin